تبلیغات
پرتو90تبریز - آمبولانس های نسل آینده را ببینید!
 

به گزارش سرویس علمی جام به نقل از باشگاه خبرنگاران، تا به حال خودروهای امدادی از میان خودروهای عادی انتخاب می شدند ولی تغییراتی در آن ها اعمال می شد. این خودروها با اینکه دچار تغییر می شوند اما بازهم نمی تواننند کارهای خاص و شگفت انگیزی را انجام دهند از این رو طراحان به این فکر افتاده اند تا بنیان خودروهای امدادی را تغییر دهند.

"توماس سیمک" به تازگی یک ایده جالب برای آمبولانس ها ارائه کرده است که می تواند قدرت نیروهای امدادی را افزایش دهد و همچنین به آن ها کمک می کند تا بتوانند در شرایط سخت بهترین امداد را برسانند.

این خودرو از جنس پلی کربونات ساخته شده است و توانایی آن را دارد تا از سخت ترین مسیرها نیز عبور کند زیرا چرخ های بزرگ به همراه نیروی محرکه قوی اش،‌این آمبولانس را به هیولایی برای جاده های سخت تبدیل کرده است.

جنس بدنه این خودرو باعث می شود تا مستحکم و در عین حال سبک باشد. این خودرو با توجه به قدرتی که دارد می تواند در شرایطی که حتی هلی کوپتر امداد هم نمی تواند کاری انجام دهد وارد میدان شده و مصدومین را نجات دهد. تمامی وسایل پزشکی و حتی یک اتاق عمل کامل نیز می تواند درون این خودرو جا بگیرد.

این خودرو تا به حال در جشنواره های فراوانی شرکت کرده است که در برخی از آن ها توانسته است عنوان بهترین خودروی امدادی را به خود اختصاص دهد. این طرح آینده ای روشن و درخشان خواهد داشت.

 

 

 

شاخه موضوعات : پزشکی و سلامت، خبر، 
برچسب ها :


آمار سایت
نظرسنجی
دوست دارید این وبلاگ بیشتر چه مطالبی را شامل شود؟درباره وبلاگ


سعی بر این است مطالبی راجع به رشته های مختلف رادیولوژی و تازه های تکنولوژی مربوطه گردآوری و ارائه شود.

 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است